Hakkımızda

Çevren İş ve Sosyal Güvenlik Danışmanlığı

Son yıllarda çalışma hayatında oluşan farklılıklar, mevzuat değişiklikleri, teknoloji ve iletişimin gelişmesi ve işçi işveren anlaşmazlıkları uygulamada işyerlerine yeni sorunlar olarak dönüş yapmaktadır. Ayrıca bu oluşan sorunlar, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı denetimlerinin sıklaşmasına neden olmuştur.

İşverenler, iş ve sosyal güvenlik mevzuatı yönünden yapılan incelemeler ve iş mahkemelerinde işçiler tarafından açılan davalar neticesinde ciddi miktarlarda idari para cezaları ve yaptırımlar ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Çevren İş ve Sosyal Güvenlik Danışmanlığı olarak geçmiş deneyimlerimizden hareketle vereceğimiz hizmet çerçevesinde özetle işletmelerin işçilik maliyetlerini azaltmaya dönük çalışmalar yapmak, işletmelerin idari para cezalarına maruz kalmasına önlemler almak ve bakanlık ilgili birimlerinin denetimlerinde işletmelere eşlik ederek bu alanda var olan boşluğu profesyonel bir bakış açısıyla doldurmak hedeflenmektedir.

Vizyonumuz

Misyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımlarımızla İş ve Sosyal Güvenlik Danışmanlığı sektöründe lider olmayı hedefledik ve her geçen gün müşteri portföyümüzü genişleterek; doğru hizmet ve doğru yönlendirme ile işletmelerin aradığı bir firma olma yönünde emin adımlarla ilerliyoruz.

Çevren Danışmanlık, iş ve sosyal güvenlik mevzuatlarında işletmelerin çözüm ortağıdır. Devlet teşviklerini kullanmak işletmelerin en doğal haklarındadır. Çevren Danışmanlık Ailesi; müşterilerinin gider tasarruflarına katkıda bulunabilmek için sürekli çalışmaktadır.

 

Neden Çevren Danışmanlık?

Çevren Danışmanlık olarak uzun yıllar görev yaptığımız Kamu ve özel sektör platformlarında sektörel tecrübe kazandık ve Danışmanlığımızı uzman olduğumuz bu alanlarda sizlere sunuyoruz.

Çevren Danışmanlık - ÖNCELİĞİMİZ

4857 sayılı İş Kanunu, 5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu,6331 Sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kanunu,4447 Sayılı İşsizlik Sigortası Kanunu, 4817 Sayılı Yabancıların Çalışma İzinleri Hakkında Kanun, 3308 Sayılı Çıraklık ve Meslek Eğitimi Kanunu ve Uygulamaları hususunda yapılması gereken yükümlülüklerin ve işverenlere fayda-maliyet acısından verimlilik kazandıracak bilgi ve belgelerin sağlanması, iş ve sosyal güvenlik danışmanlığı alanlarında hizmet kalitemizi daha yüksek seviyeye taşımak ve işverenlerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde kavrayarak doğru zamanda doğru uygulamaları hayata geçirebilmeleri için onlara yol göstererek her birine aynı özenle davranmak önceliğimizdir.

Doğru Danışmanlık

İşletmelerin ihtiyaçlarını, teşvik tasarruf planlamalarını doğru şekilde analiz ederek süreci oluşturuyor ve yönetimini gerçekleştiriyoruz.

İK Stratejileri

Geleneksel iş modellerinin global çeşitlilik ve demografik dönüşüm süreçlerinizi oluşturuyor ve yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Özel Eğitimler

İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik konularında işletmelere özel çözümler sunarken özel eğitimleri de planlıyor ve gerçekleştiriyoruz.

Mevzuat Takibi

İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik konularında resmi makamlarca yayımlanan mevzuat değişikliklerini işletme süreçlerinize entegre ediyoruz.

Çözüm Ortağınız Olmaya Daima Hazırız!